ÜZLETVEZETŐ

5000 Szolnok, Pelikán bevásárlóközpont

Ady Endre utca 15

Teljes munkaidő

Mottónk: a mozgás az életünk

Célunk az elégedett vásárló.

Növekszünk és bővülünk.

Gyere, légy Te is a csapatunk tagja!

A munkakör fő feladatai:

- az üzlet lesz a Te játszótered és te leszel az egész játék kapitánya, edzője és a játékvezetője is.

-  ez azt jelenti, hogy az új munkatársak kiválasztásától kezdve a tervezésen, a feladatok delegálásán át, a napi motiválással és fejlesztéssel vezeted csapatodat.

- ugyanakkor mindig lesz elképzelésed arról, hogy mit és mikor tegyünk jobbá, hogyan teljesítsük küldetésünket, hogy termékeink és szolgáltatásaink széles választékának és elérhetőségének köszönhetően vásárlóink aktív életet élhessenek a mindennapokban

- a kisujjadban lesznek az üzlet eredményességéhez szükséges számok

- röviden, Te fogod irányítani az üzlet általános működését

Követelmények:

- az ügyfelekkel és az alkalmazottakkal való kommunikáció során érezd magad úgy, mint hal a vízben

- tudd kezelni azokat a helyzeteket is, amikor az alkalmazottakkal valami nem úgy működik elsőre, mint ahogy elvárnád

- légy analitikus gondolkodású, önálló döntéseket tudj hozni és ne okozzon gondot a stratégiai rálátás.

- ha már van tapasztalatod csapat és üzlet vezetésben, az nagy plusz

- megtanítunk mindenre, szeresd a számokat, tudj egyszerre empatikus és erélyes is lenni

-  a sportot élvezni kell, nemcsak a tévé előtt.

 Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

Angol alapfok (A1 szint) előnyt jelent

Foglalkoztatás jellege:

Állás, munka területe(i):

Értékesítés, Kereskedelem

Üzlet-, Boltvezető

Mit ajánlunk:

- biztos munkahely vár rád egy stabil, dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél

-  átfogó betanulási program és folyamatos képzés vár rád

- szakmai fejlődést és előrelépést biztosítunk

- a munkába járás költségeit a vonatkozó jogszabályok alapján térítjük

- dolgozói kedvezményben részesülsz

- munkacipőt és munkaruhát is biztosítunk

-  Cafeteria és prémium rendszer

-barátságos légkörben, támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt

Kapcsolat:

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál egy sikeres csapathoz, és hosszú távú, folyamatos munkalehetőséget keresel, akkor jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal

Kapcsolattartó: gabor@sportisimo.cz