ÜZLETVEZETŐ

Mosonmagyaróvár

Munkaidő hétfőtől péntekig, 8,5 óra naponta

A munkakör fő feladatai:

A jelölt teljes mértékben felelős lesz a következőkért:

Üzletvezetés

    - A folyamatban lévő ügyek felügyelete
    - Együttműködés és kommunikáció más szervezeti egységekkel a társaság keretein belül

Az üzlet gazdasági eredménye

Új munkatársak keresése és motiválása
Ügyfelek gondozása (amikor a munkatársak túlterheltek és segítségre szorulnak)

Követelmények:

Az üzletmenedzsment és a vezetésben szerzett tapasztalat kötelező
Proaktivitás, megbízhatóság, alaposság, függetlenség, felelősség
Jó kommunikációs és szervezeti készség, józan ész

Mit ajánlunk:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Alkalmazotti kedvezmények az árukra
 Leendő munkatársak kiválasztásának lehetősége
Lehetséges kezdés: azonnal (legkésőbb 2019 novembertől)
Pályafutás fejlődése
Megfelelő támogatás és gondoskodás a központtól
Lehetőség új projektekben való részvételre és önfejlesztésre
Munkahelyi perspektíva, dinamikus vállalat
Kreatív munka, önmegvalósítás lehetőségével
Képzés a terepen, önfejlesztés
A személyes és szakmai fejlődés támogatása
Kellemes munkahelyi környezet és kollektíva

Kapcsolat:

                                               Amennyiben érdekel az együttműködés, kérjük, küldd el önéletrajzodat a következő címre: