MŰSZAKVEZETŐ

Mosonmagyaróvár

Többműszakos munkarend, „hosszú és rövid hét” (napi 12 óra)

A munkakör fő feladatai:

A jelölt:

Társfelelős lesz az üzletgazdálkodásért

  Társfelelős lesz az üzlet gazdasági eredményért
Személyzetet fog keresni, motiválni és szakmailag fejleszteni
Gondoskodni fog az ügyfelekről (az ügyfelek kiszolgálása)

Követelmények:

A vezetési tapasztalat kötelező
 Kiskereskedelmi üzletben szerzett tapasztalat kötelező
Megbízhatóság, alaposság, függetlenség, felelősség
Jó kommunikációs és szervezeti készség, józan ész
Hasonló beosztásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Mit ajánlunk:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Alkalmazotti kedvezmények az árukra
 Leendő munkatársak kiválasztásának lehetősége
Lehetséges kezdés: azonnal (legkésőbb 2019 novembertől)
Pályafutás fejlődése
Megfelelő támogatás és gondoskodás a központtól
Lehetőség új projektekben való részvételre és önfejlesztésre
Munkahelyi perspektíva, dinamikus vállalat
Kreatív munka, önmegvalósítás lehetőségével
Képzés a terepen, önfejlesztés
A személyes és szakmai fejlődés támogatása
Kellemes munkahelyi környezet és kollektíva

Kapcsolat:

                                               Amennyiben érdekel az együttműködés, kérjük, küldd el önéletrajzodat a következő címre: