ÜZLETI ASSZISZTENS

8360 Keszthely, STOP SHOP

Murvás út 2

Teljes munkaidő

A munkakör fő feladatai:

- munka a pénztárgéppel - a mosoly fontos, csak kérjük ne felejtsd el kiadni a nyugtát

- az Ügyfelek kiszolgálása – ez nem szabad hogy zavarjon – azt akarjuk, hogy az Ügyfelek visszatérjenek

- az áruk utántöltése - minél jobb az utántöltés, annál biztosabb lehetsz abban hogy igazán jó lesz az eladás

- az áruk előkészítése - arra törekszünk, hogy 100% -os minőségű termékeket nyújtsunk az Ügyfeleknek

- abban az esetben, ha manuális és technikai ismeretekkel rendelkezel, segítséget nyújthatsz az áruk (pl. kerékpárok) bizonyos típusainak végleges összeszerelésében - de ez csak előny, nem követelmény

Elvárások:

- ügyfélközpontúság, analitikus gondolkodás

- kiváló kommunikációs képesség

- legalább B2 szintű angol nyelvismeret

- számítógépes ismeretek (Word, Excel)

- megbízhatóság, önállóság, felelősségtudat, csapatmunkára való képesség

Mit kínálunk:

- versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

- munkavállalói kedvezmények az árukra

- lehetséges kezdet: azonnal

- pályafutás fejlődése

- megfelelő támogatás és gondoskodás a központtól

- lehetőség új projektekben való részvételre és önfejlesztésre
- munkahelyi perspektíva, dinamikus vállalat
- kreatív munka önmegvalósítás lehetőségével
- képzés a terepen, önfejlesztés
- a személyes és szakmai fejlődés támogatása
- kellemes munkahelyi környezet és kollektíva

- erős és modern hátterű cég – Csehország és Szlovákia legnagyobb sportfelszerelés kiskereskedője

- főállás

- fiatal és dinamikus csapat

- SZÉP-kártya, 20% alkalmazotti kedvezmény a teljes árú termékekre és 10% kedvezmény a kedvezményesekre

- a munka helyszíne: - 8360 Keszthely, Stop Shop, Murvás út 2.

- munkaidő 9:00 – 20:00 vasárnap 9:00-18:00

Kapcsolat:

Amennyiben érdekel az együttműködés, kérjük, küldd el önéletrajzodat a következő címre: keszthely@sportisimo.hu